Про нас

Що вам треба знати про Lady M?

Якщо ви давно шукали зручний затишний та професійний салон краси у прекрасному місті Львів, то нарешті ви його знайшли!

Це простір краси, де над вами будуть чаклувати талановиті майстрині, які розуміються на стильних стрижках та зачісках, які зроблять вам найгарніше нарощування вій, ідеальний манікюр та педикюр.

Ми прислухаємося до усіх ваших побажань, бо нам важливо, аби у результаті ви отримали те, за чим прийшли. 

До речі, чаклувати можна й вдома, якщо придбати нашу професійну доглядову косметику за волоссям від брендів Raywell, Lanza, Envie, Invidia, Sensus, Shot та Kezy.
Уся продукція, що представлена у цих брендів, відновлює ваше волосся роблячи його блискучим та здоровим, що головне! Якщо салони то не ваше, то щиро рекомендуємо домашній догляд з цією продукцією. 

Давайте знайомитися трошки ближче? Мене звати Марта і я є власницею цієї бьюті-майстерні. Довгий час я мріяла зробити таке місце, де б усі жінки відчували себе богинями (бо насправді так і є). Аби кожна красуня, яка вже виходить з нашого салону знала, що вона – найгарніша у цілому світі! І це те, чим ми займаємося щодня. Не лише надаємо послуги у сфері краси, ми вселяємо впевненість у кожну, розкриваємо жіночність, істинну суть жінки. 

Не важливо яку саме процедуру ми вам зробимо – фарбування волосся, стрижку, нарощування вій, манікюр чи педикюр. Ми зробимо це з любов’ю та шаною до жіночої краси. До нас приходять, бо відчувають цю сильну енергетику і хочуть бути частиною простору Lady M! 
Будемо чекати на тебе з 10 ранку до 19:30 щодня і неділя з 10:00 до 15:00. Приходь надихатися та надихати!