Проколювання вушок в місті Львів
400.00грн
InStock10000

Докладний опис на проколювання вушок в місті львів

Проколювання вушок для дорослих та маленьких красунь

Величезний та різноманітний вибір сережок для вух наштовхує на думку проколоти вушка та носити на собі найгарніші з прикрас. Адже не лише макіяж чи гарна зачіска привертають до себе увагу, а й такі дрібнички як естетичні сережки, наприклад. 

Проколювання можна виконувати у будь якому віці, маленькі дівчатка теж мають можливість випробувати на собі цю швидку процедуру, аби зачаровувати інших вже змалу. Це як невеличке свято та ще один крок до дорослого життя, занурення в індустрію краси та жіночності. 

З якого віку можна проколювати вушка? 

Певних правил щодо цієї процедури та віку немає. Звісно ж, не варто проколювати вушка ще немовлятам, бо в цьому наразі потреби немає. Найкращий варіант зробити це тоді, коли ваша дитина сама цього захоче, аби вона змогла отримати задоволення як від процедури, так і від результату. 

Наш салон краси у Львові є справжньою бьюті-майстернею, де працюють чарівниці - висококваліфіковані та досвідчені. Для роботи вони використовують найкращі пістолети для проколювання вушок, що забезпечують не лише безпеку, але й безболісність. Вашій дитині точно не буде страшно, оскільки атмосфера у нас дружня, весела та розслаблююча. Що не менш важливо для психіки юної красуні. 

Головне – не забувати доглядати за проколотими вушками, аби вони загоїлися без проблем. Чекатимемо з нетерпінням! – ваша Lady M! 
Послуги бьюті-майстерні LADY-M - відгуки, рейтинги, коментарі

Поділіться вашим досвідом або думкою, залишивши відгук на проколювання вушок в місті львів.

Загальний рейтинг: 0

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Ви нещодавно дивилися